czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Edukacja

  • 21 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1316

[ZDJĘCIA] Wspomnienie z Pikniku Rodzinnego w "Jedynce"

Jak co roku w czerwcu, Rada Rodziców "Jedynki" pod wodzą p. Marzeny Maliny, przy pomocy dyrekcji szkoły oraz nauczycieli zorganizowała Rodzinny Piknik. Pomimo deszczowej aury nikomu nie brakowało słońca.

Piknik Rodzinny w "Jedynce" - 06.2017 · fot.


Były... (szczególnie podziwiane przez rodziców) nasze szkolne, "Jedynkowe" talenty:
  • Dawid - mistrzowsko wykonujący piosenkę "Nie dokazuj" M. Grechuty,
  • kółko taneczne,
  • nasze reprezentantki w grupie Mażoretek oraz sekcji gimnastyki artystycznej,
  • grupa wokalna "De - Mollki",
  • nasi szkolni wokaliści i tancerki: Julia zaśpiewała piosenkę Whitney Huston "I Will Always Love You", Dawid który piosenką "Happy" rozruszał publiczność, tańczące Ania i Zosia.


Byli... niesamowici faceci, czyli... grupa muzyczna "AVOCADO" - tylko i wyłącznie męskie głosy, bez playbacków, instrumentów i samplerów. Muzycy przygotowali repertuar, do którego dołączyli nasi szkolni wokaliści.

Było... rozstrzygnięcie konkursu Rady Rodziców "Rodzice-Dzieciom" - zwycięzcy otrzymali nagrodę w postaci bonu o wysokości 250 zł na szkolną wyprawkę!


Piknik Rodzinny w "Jedynce" - 06.2017 · fot.


I jeszcze... W podziemiach szkoły przygotowano mini-strzelnicę, w korytarzach szkolnych "Rodzinny tor przeszkód", na sali gimnastycznej uczennice bielskiego liceum plastycznego dokonywały arcydzieł na twarzach najmłodszych. Niesamowitym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny klas 1-6. Po zaciętej rywalizacji i pokazie sił, zwycięską klasą została 5a!

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć loterii fantowej, będącej ważnym punktem pikniku. Na zakończenie wyłoniono zwycięzców spośród uczestników "Rodzinnego Toru Przeszkód", gdzie główną nagrodą był rower miejski, sponsorowany przez Radę Rodziców!

Tego sobotniego dnia było gwarnie, wesoło i radośnie. Pomimo szarugi wszystkim dopisywał wilczy apetyt, dobry humor i atmosfera świetnej zabawy! W naszej szkole dzieci, rodzice, nauczyciele lubią i potrafią zarówno wspólnie pracować, jak i bawić się.

Do zobaczenia w przyszłym roku!


Szkoła Podstawowa nr 1

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Chłopska 70

tel. 032 2153134

Katarzyna Sosna

REKLAMA

Komentarze