czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach czecho.pl

medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Edukacja

  • 12 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2608

Zwycięzcy XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego

Poznaliśmy laureatów XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego "Człowiek a Środowisko".

Zwycięzcy XIV edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego - 12.2017 · fot.


XIV edycja Powiatowego Konkursu Ekologicznego


"Człowiek a Środowisko"

LAUREACI

Kategoria PRACE PLASTYCZNE

klasy I - IIII: I miejsce - Lena Bukowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzu, II miejsce - Błażej Maroszek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzu, III miejsce - Kornel Żółty - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mazańcowicach, wyróżnienia: Julia Mamorska- Szkoła Podstawowa nr w Jaworzu, Maja Malchar - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudzicy

klasy IV-VII

I miejsce - Zofia Janik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach, I miejsce - Zuzanna Gałuszka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach, II miejsce -Katarzyna Sikora - Szkoła Podstawowa nr 1 w Porąbce, II miejsce - Anna Kozieł - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czańcu, III miejsce - Natalia Kluza - Zespół Szkół Wilamowice, III miejsce - Karina Żółty - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mazańcowicach, wyróżnienia: Maria Zejma - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wilamowicach, Dominika Naglik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach, Waleria Jakóbowska - Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach, Filip Błasiak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, Anna Łyczko - Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach

Kategoria PRACE FOTOGRAFICZNE

I miejsce- Karol Szostak - Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach, II miejsce - Victoria Okolus -Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach, III miejsce - Karolina Stańczyk - Zespół Szkół w Wilamowicach, III miejsce: Marta Nikiel - Szkoła Podstawowa nr w Jaworzu, wyróżnienia: Patryk Grabski - SP nr 1 w Wilkowicach, Karol Jaworski - SP nr 1 w Jaworzu

Kategoria PRACE MULTIMEDIALNE

I miejsce - Zuzanna Uczniak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzu, I miejsce - Filip Filarski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Kozach, I miejsce - Natalia Mączka - Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach - klasa gimnazjalna, II miejsce - Igor Dybał - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ligocie, II miejsce - Damian Kopaczka Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie - klasa gimnazjalna, III miejsce - Mateusz Antonik - Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach, wyróżnienie: Antoni Balcy - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rudzicy

Kategoria PRACE LITERACKIE

Klasy I - III

I miejsce - Anna Klimczak - Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

Klasy IV - VII i klasy gimnazjalne

I miejsce - Konrad Twardzik - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, I miejsce - Ida Zborowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Porąbce II miejsce - Anastazja Zaremba - Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach, II miejsce - Zofia Pawełko - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwince - klasa gimnazjalna, III miejsce - Dominik Helfer - Szkoła Podstawowa w Wilkowicach, wyróżnienia: Amelia Jarczyk - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwince, Julia Wojtacha - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Starej Wsi, Martyna Pucka - Szkoła Podstawowa w Dankowicach

Wyróżnienie miesięcznika "Mój Powiat"

Julia Mańdok Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach, Wiktoria Loranc - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mesznej


W tym roku na konkurs wpłynęło 318 prac, najwięcej plastycznych i prezentacji multimedialnych. W siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku - Białej 8 grudnia laureatom nagrody wręczali: przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski, członkowie Zarządu Powiatu Katarzyna Adamiec i Stanisław Pięta, przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa Rady Powiatu Jacek Staszek, naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru Beata Jura, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Edyta Szkorupa, kierownik Biura Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Jolanta Konior oraz członkowie Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa Jerzy Kubik i Marcin Dziki.

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Transportu i Rozwoju Gospodarczego Rady Powiatu Bogusław Stolarczyk ufundował trzy specjalne nagrody. Otrzymały je uczennice: Aniela Gwóźdź - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie, Natalia Mynarska - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwinie - klasa gimnazjalna i Dominika Gaździak - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Bestwince - klasa gimnazjalna.

Członkowie komisji dziękują uczestnikom konkursu i ich opiekunom za udział w konkursie, pomysłowość i kreatywność prac, samodzielność wykonania, poczucie piękna i estetyki, a także interesujący przekaz opisujący emocje i relacje dotyczące roli środowiska naturalnego w życiu każdego człowieka.

aka / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

REKLAMA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.