Nieruchomoci Czechowice-Dziedzice Nieruchomoci Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Edukacja

  • 7 maja 2018
  • wyświetleń: 1770

Sukces nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie

W niedzielę, 22 kwietnia w Warszawie odbył się jeden z największych maratonów w Polsce - ORLEN Warsaw Marathon. Wzięło w nim udział 20 tysięcy miłośników biegania z całego świata.

Sukces nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligoc
Sukces nauczyciela Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie · fot.


Przy okazji tego biegu miały również miejsce Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn. Dlatego też na starcie nie mogło zabraknąć p. Tomasza Janusza - zawodnika AZS AWF Katowice, a na co dzień wychowawcy świetlicy i nauczyciela gimnastyki korekcyjnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Ligocie.  
          
Stolica okazała się dla p. Tomasza bardzo szczęśliwa, gdyż w gronie najlepszych biegaczy w Polsce uplasował się na wysokim VI miejscu w klasyfikacji Mistrzostw Polski, kończąc bieg w bardzo trudnych warunkach z czasem 2:28:50!

Jak sam mówił: "Był to bardzo trudny bieg, jednak przygotowywałem się do niego bardzo długo i starałem się zadbać o każdy szczegół! Dlatego też widząc na mecie rezultat, jaki uzyskałem, po prostu popłakałem się ze szczęścia!"

Spośród wszystkich uczestników maratonu p. Tomasz zajął bardzo wysokie, XIV miejsce. Gratulujemy sukcesu!

Małgorzata Mola, Tomasz Janusz

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA